Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Лікарні №1 встановили 2-тонний резервуар для рідкого кисню

20.04.2021
У Лікарні  №1 встановили 2-тонний резервуар для  рідкого кисню

Резервуар для зберігання кисню встановили у КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради.  У кріоциліндр закачується 2, 1 тонни кисню. Медики кажуть: такої ємкості вистачить на дві  доби безперебійної роботи.

Окрім того, собівартість кисню набагато зменшується.  «В середньому лікарня використовує за добу 1,5 тонни кисню. Тонна  в балонах коштує близько 14 тис. грн, а тонна рідкого кисню  - приблизно 7 тис. грн», - каже міський голова Сергій Сухомлин.

З резервуара кисень до пацієнтів надходитиме централізовано, і це  зменшить навантаження на персонал. Кріоциліндр під’єднано до магістралі, яка з’єднує два корпуси.

У лікарняних корпусах встановлено 8 кріоциліндрів,  цього наразі достатньо. Все ж, зазначає міський голова, вивчається питання щодо встановлення  системи, яка самостійно вироблятиме кисень. Головне – аби тиск подачі кисню з такої станції був достатнім.

За останню добу  до  житомирських лікарень потрапили 28 хворих на ковід, виписали майже вдвічі більше. «Маємо надію, що за тиждень-два вийдемо з "червоної " зони», - сподівається  міський голова.

Нагадаємо, що  КП "Лікарня №2 імені В.П. Павлусенка" Житомирської міської ради незабаром стане опорною.