Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Консультанти від ЄБРР вивчають роботу житомирського ТТУ

28.04.2021
Консультанти від ЄБРР вивчають роботу житомирського ТТУ

Житомирське ТТУ планують  реформувати  та перетворити  у фінансово стійке підприємство. Ефективність діяльності  КП підвищать  шляхом оптимізації виробничих процесів, впровадження заходів з реформування транспортної мережі.

Модернізація транспортної інфраструктури міста здійснюється за підтримки ЄБРР, який надав грант у розмірі  150 тис. євро. За умовою кредитного договору,  реформування ТТУ має здійснюватися з обов’язковим супроводом консультантів від ЄБРР.

Представники міжнародної групи Egis, яка надаватиме технічну допомогу ТТУ у рамках його модернізації, проведуть повний аналіз  діяльності КП: наразі вони вивчають роботу підприємства.  Впродовж першого  року експерти вивчатимуть фінансовий та технічний стани ТТУ, його структуру  та ін., а також нададуть рекомендації й пропозиції щодо оптимізації. Консультанти здійснюватимуть і повний супровід реалізації таких рекомендацій   комунальним підприємством впродовж другого року.

 Серед  основних завдань програми корпоративного розвитку – розробка нової організаційної структури, бізнес-плану, покращення фінансового управління, розробка системи порівняльних показників ефективності, підвищення обізнаності персоналу, налагодження сталого діалогу між користувачами громадського транспорту та КП.