Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомир удосконалює міську політику з енергоефективності та поділиться досвідом з іншими громадами

28.04.2021
 Житомир  удосконалює міську політику з енергоефективності та  поділиться  досвідом  з іншими громадами
Меморандум про співпрацю між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Житомирською міською радою в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» було підписано 28 квітня.
Документ передбачає підтримку від партнерів  у вдосконаленні муніципального енергетичного менеджменту та  в  проведенні енергоефективних заходів.
Житомир виступатиме ментором та для інших  громад,  що стали партнерами Проєкту. Опираючись на досвід участі в проєкті «Енергоефективність в громадах II», фахівці з енергоефективних питань  поділяться своїми знаннями з впровадження муніципального енергетичного планування.
 
Довідково:
Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO). Проєкт надає підтримку та співпрацює з Міністерством розвитку громад та територій України (Мінрегіон) та Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) у трьох сферах діяльності: рекомендації щодо законодавства та впровадження реформ, розповсюдження муніципального енергоменеджменту в Україні та розробка кваліфікаційних можливостей з посиланням на енергоефективність для професіоналів та службовців.