Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Марія Місюрова виборола перше місце з настільного тенісу

14.05.2021
Марія Місюрова виборола перше місце з настільного тенісу

Заступниця  міського голови Марія Місюрова відкрила  сьогодні у Житомирі перший етап ХI Спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування, взяла участь у змаганнях та обіграла своїх суперниць у настільному тенісі.

«Я особисто беру участь у змаганнях  з  настільного тенісу, оскільки понад 20 років займаюсь цим видом спорту.  На жаль, все менше молоді долучається до спорту, зараз у нас є чудова інфраструктура для занять спортом, стадіон «Спартак Арена»,  зали. Головне -  тільки бажання. Своїм прикладом ми закликаємо всіх займатися спортом», - каже Марія Місюрова.

У змаганнях взяли участь команди Житомирської міської ради, Житомирської обласної ради,  Житомирської районної ради, а також представники Станишівської, Тетерівської, Новогуйвинської територіальних громад.

Спартакіада проводиться з  мініфутболу, волейболу, настільного  тенісу, шахів, шашок та проходить під традиційним гаслом «Спорт об’єднує всіх в одну команду».

Результати Житомирської міської ради в І етапі змагань:
 
Настільний теніс
 - Марія Місюрова, 1 місце (жінки)
- Геннадій Фатхі, 1 місце (чоловіки)
 
Волейбол - Команда Житомирська Міська Рада - 2 місце
 
Шахи
- Світлана Медведюк, 1 місце (жінки)
- Віктор Чижевський 2 місце (чоловіки)
 
Шашки
- Вікторія Новосельська 1 місце (жінки)
- Вадим Жалюк 2 місце (чоловіки)
Команди та переможці з індивідуальних видів спорту візьмуть участь у фінальних змаганнях обласної спартакіади, які відбудуться 28 травня у Житомирі.