Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

22 травня - день пам’яті Героя Олександра Фурмана

22.05.2021
22 травня -  день пам’яті  Героя Олександра Фурмана

Олександр Валентинович народився 27 грудня 1986 року в місті Житомирі. Навчався в Житомирській загальноосвітній школі №19. Після закінчення дев’ятого класу вступив до Житомирського професійного політехнічного ліцею № 6, навчався на водія-механіка. Згодом Олександр одружився. у родині народилися дві донечки. Родина чекала народження сина.  19 січня 2015 р, на Водохреща, у зниклого в зоні АТО  Олександра Фурмана народився син Максим.

Олександр Валентинович  був мобілізований 12 квітня 2014 року, проходив службу солдатом 30-ї окремої механізованої бригади, в/ч А0409, м. Новоград-Волинський.

Завданням 30-ї ОМБр було посилення блокпостів на дорогах Луганської області. А згодом зі штабу надійшов наказ відрядити колону до Рубіжного, аби облаштувати там ще два блокпости.

Бойовики, що перебували на обладнаних позиціях на березі річки Сіверський Донець, вчинили напад із застосуванням стрілецької зброї та гранатометів на колону механізованого взводу, яка рухалась через міст автошляхом в напрямку Новодружеська. Олександр був поранений у плече, «швидку» обстріляли, після того його ніхто не бачив. Була ймовірність, що Олександр потрапив у полон, але це не підтвердилося. У квітні 2016 року Черняхівським районним судом прийнято рішення про оголошення військовослужбовця таким, що загинув при виконанні військового завдання.

Герої не вмирають !