Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомир - перший обласний центр, який долучився до національного проєкту «Поліцейський офіцер громади»

25.05.2021
Житомир - перший обласний центр, який долучився до національного проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Сьогодні офіцери  громади Житомира  отримали нові службові автомобілі та дві додаткові поліцейські станції, які облаштовані у приміщенні «Прозорого офісу».

Свідоцтво та ключі від 10 кросоверів «Renault Duster» вручив міський голова  Сергій Сухомлин разом із заступником міністра внутрішніх справ Антоном Геращенком та заступником голови Національної поліції Олександром Фацевичем.

Міський голова каже: успішність громади багато в чому залежить від безпеки її мешканців, довіра до поліції, співпраця поліцейських та громади  має дати хороший результат у  забезпеченні правопорядку.

«Поліцейський офіцер громади не буде відволікатись на паперову роботу. Він не виїжджатиме  за межі свого мікрорайону, матиме планшет та працюватиме за своїм графіком. Він - не дільничний і не патрульний. Основне його завдання — постійна комунікація з жителями мікрорайону та безпека мешканців!», -  наголошує міський голова.

Офіцери громад мають бути  максимально наближеними до  людей та добре знати місцеве населення.  «Я тут», завжди поруч з людьми – основний принцип, за яким  вони несуть службу.

Капітан поліції  Юрій Кудревич після конкурсу та тримісячного спеціального навчання  на базі  Дніпровського державного університету внутрішніх справ служить дільничним офіцером  у мікрорайоні Богунія.  Каже, що авто та  сучасні  спецзасоби,  які  він отримав сьогодні, допоможуть підвищити якість  поліцейського сервісу, оперативніше реагувати на виклики громадян та своєчасно надавати допомогу. 

Зазначалося, що всі офіцери громад мають обов’язки також щодо превенції злочинності та безпеки дорожнього руху.

З  місцевого бюджету  виділено  5,3 млн грн на реалізацію проєкту, понад 4  млн грн з яких спрямовано на закупівлю службових автомобілів для офіцерів громад та 800  тис. грн -  на  облаштування  поліцейських станцій.

Нагадаємо, що у квітні  минулого року Житомирська територіальна  громада підписала меморандум про співпрацю з ГУНП у Житомирській області  у рамках  проєкту  «Поліцейський офіцер громади».