Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У міській раді вручили відзнаки переможцям конкурсу есеїв в рамках проєкту «Жіноче обличчя лідерства»

31.05.2021
 У міській раді вручили відзнаки переможцям конкурсу есеїв в рамках проєкту «Жіноче обличчя лідерства»

Завершився проєкт «Портрети жіночого лідерства», який реалізовувався ГО «Скриня корисних справ за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Мета та завдання проєкту - протидія стереотипним уявленням про роль жінок і чоловіків у суспільстві, поширенні позитивних рольових моделей (на прикладах біографій маловідомих видатних жінок, імена яких пов’язані з м. Житомиром), формуванні  лідерських моделей поведінки у дівчат та жінок шляхом проведення інформаційно-просвітницьких заходів серед студентів.

У рамках проєкту було проведено конкурс есеїв про видатних жінок, імена яких пов’язані з м. Житомиром

Сьогодні у міській раді відбулося нагородження переможців конкурсу.

І місце - робота Ліліани Журавської (Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ) про громадську діячку, очільницю жіночої гімназії, просвітницю Надію Овсяннікову.

ІІ місце - робота Інни Ткачук (Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка) про жінку-лідерку, акторку Марину Поплавську.

ІІІ місце - роботи Євгена Волянського (Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ) про акторку та громадську діячку Раїсу Недашківську та Софії Магідіної (Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка) про викладачку, художницю Ірину Столярову.

Почесними дипломами  відзначені роботи викладачок Світлана Коляденко (Житомирський державний університет ім. І. Франка) та Інни Лук'янчук (Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка), які також поділились своїми думками щодо жінок-лідерок, з якими зустрілись на життєвому шляху.