Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Прозорому офісі здійснюватиметься прийом ветеранів війни задля якісного та ефективного їх обслуговування

02.06.2021
У Прозорому офісі  здійснюватиметься прийом ветеранів війни задля якісного та ефективного їх обслуговування

Житомирська міська рада та Міністерство у справах ветеранів України мають намір спільно  реалізувати пілотний проєкт  «Адмінсервіс Ветеран» для покращення обслуговування ветеранів війни та членів сімей загиблих.

«Найближчим часом ми підпишемо меморандум з Міністерством у справах ветеранів України про співпрацю, і це  буде перший такий проєкт в Україні», - каже міський голова Сергій Сухомлин.

Текст меморандуму про співпрацю затвердив сьогодні виконавчий комітет міської ради. Документом передбачено об'єднання зусиль задля  «ефективної реалізації прав та соціальних гарантій ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників  Революції Гідності та  членів  сімей ветеранів».  Передбачається надання взаємної допомоги в організації та проведенні низки заходів  для роботи в рамках спільного проєкту.

У  Прозорому офісі  для прийому ветеранів війни  буде забезпечено   два робочих місця для працівників  Житомирської міської ради  та Міністерства у справах ветеранів України. Все для того -  щоб послуги ветеранам війни  надавалися якісно, швидко та ефективно.

 «Щоб спільно розповідати ветеранам про місцеву політику  та державну політику їх захисту,  щоб послуги ветеранам надавалися швидко, ефективно, невідкладно, щоб вони комунікували не з великою кількістю структур та посадових осіб, а приходили на місця, де їх консультуватимуть та контактуватимуть з виконавчими органами», - каже директорка департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Краснопір.

Це має сприяти покращенню  обслуговування ветеранів війни та членів сімей загиблих, адже буде забезпечено якісний та  ефективний  розгляд  їхніх звернень.