Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирська міська рада та Міністерство у справах ветеранів України підписали меморандум про співпрацю

09.06.2021
Житомирська  міська рада та Міністерство у справах ветеранів України підписали меморандум про співпрацю

Житомирська міська рада та Міністерство  у справах ветеранів України спільно працюватимуть для допомоги  ветеранам війни та членам сімей загиблих. Меморандум про співпрацю підписали сьогодні міський голова Сергій Сухомлин та міністерка  Юлія Лапутіна з метою  реалізації першого в Україні пілотного проєкту «Адмінсервіс Ветеран».  

«Адмінсервіс Ветеран» - пілотний проєкт в Україні. І Житомир впроваджує його першим, він діятиме у «Прозорому офісі». Адмінпослуги ветеранам та сім’ям загиблих надаватимуть фахівці міської ради та Міністерства у справах ветеранів. Це безперечно покращить якість надання послуги, пришвидшить темп. Важливо, що першим проєкт запрацює в Житомирі. Адже саме наше місто й область – край, звідки у 2014 році на війну пішла найбільша кількість добровольців. Тільки в Житомирі живуть близько 4000 учасників АТО/ООС та членів родин загиблих військових. Тож і послуги мають бути на найвищому рівні», - розповідає міський голова.

«Уже в перші години перебування у Житомирі відчувається бойовий дух, по вулицях міста бачу багато захисників України – хлопці у військовій формі, символіка державна всюди присутня. Житомирщина дала дуже багато воїнів, які в перші години початку антитерористичної операції взяли участь у найактивніших боях з визволення наших населених пунктів. Тільки громада, воїни, суспільство, активісти та волонтери разом змогли надати відсіч,  вже ми розуміємо, що російській агресії. Житомирщина своїм прикладом допомагала військовим, а військові допомагали звільнити країну з навали і завдяки цьому ми  відвоювали наші території, і переможемо далі. Мені дуже приємно, що місцева влада підтримує ветеранів, захисників України і з радістю підпишемо Меморандум», - зазначила Юлія Лапутіна.

У «Прозорому офісі»  здійснюватиметься прийом ветеранів війни. Тут  буде забезпечено  два робочих місця для працівників  Житомирської міської ради та Міністерства у справах ветеранів України.