Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У міській раді привітали випускників СДЮСШОР “Полісся”

11.06.2021
У міській раді привітали випускників СДЮСШОР “Полісся”

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з футболу «Полісся» підбиває підсумки навчального року та випускає команду юніорів U-17. Сьогоднішні випускники - сімнадцятирічні вихованці, які з першого класу навчалися у школі та мають спортивні досягнення.  

 «У 2020/21 навчальному році команди СДЮСШОР “Полісся” брали участь у чемпіонаті України серед юніорів, міжнародному турнірі у Вінниці, першості  Житомирської області та турнірі пам’яті Дмитра Рудя»,- говорить директор закладу Володимир Дорошенко.

  • Команди СДЮСШОР – учасники  найпрестижнішого міжнародного турніру «Utmost Cup», який впродовж року проходив у Вінниці.
  • Спортсмени дебютували у вищій лізі ДЮФЛ України. Результат – третє загальнокомандне місце.
  •  Вихованці  2008 р. н.  брали участь  у турнірі пам’яті Дмитра Рудя. Результат – 5 місце.
  • Дівчата з СДЮСШОР з футболу «Полісся»  -  учасниці чемпіонату України та обласного турніру під егідою Житомирської обласної асоціації футболу.
  • Школа співпрацює з ФК «Шахтар».  У березні 2020 року відбулися  товариські матчі з командами «Шахтар». Тренери з СДЮСШОР  «Полісся» пройдуть стажування у «Шахтарі» в  липні-серпні 2021 року.

Цьогоріч на базі ЗОШ №17   було відкрито ще два класи з футболу.  Тепер  у ЗОШ №17 функціонує 5 таких футбольних класів, сформованих із вихованців СДЮСШОР 2006 – 2010 р.н.  

Зазначимо, що у приміщенні спортивного закладу за кошти спеціального фонду та благодійних внесків проведено ремонт душових, санвузлів, роздягалень, вхідної групи та коридорів. У планах на 2021 рік – заміна вікон, ремонт покрівлі, відновлення фасадів та створення цікавої фото локації в холі.