Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Із 1 липня у Житомирі буде скасовано часові обмеження для пільгового проїзду у громадському транспорті

18.06.2021
Із 1 липня  у Житомирі буде  скасовано часові обмеження для  пільгового проїзду у громадському транспорті

Із 1 липня будуть скасовані часові обмеження для  пільгового проїзду у громадському транспорті Житомирської міської територіальної  громади.

Відповідне рішення прийнято  під час засідання виконавчого комітету міської ради, у зв’язку зі  зниженням рівня захворюваності на COVID-19 у Житомирі та віднесенням міста   до «зеленої» карантинної зони.

«Ми внесли зміни в рішення виконавчого комітету міської ради від 22.05.2020 №578 "Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об'єднаної територіальної громади"  і виключили  пункт, що  передбачає здійснення   пасажирських перевезень без застосування пільг  у період до 10:00 год  та після 16:00 год.  З 1 липня  пільговий буде відновлено без обмежень у часі», - зазначає заступник міського голови Олександр Шевчук.

Відповідно до карантинних обмежень, що діють на територіях з «зеленим» рівнем епіднебезпеки, перевезення пасажирів у громадському транспорті здійснюються лише в межах сидячих місць та у засобах індивідуального захисту.