Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

На Михайлівській відбулась акція «Ми обираємо здоровий спосіб життя!»

24.06.2021
На Михайлівській відбулась акція «Ми обираємо здоровий спосіб життя!»

Сьогодні напередодні Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків та їх незаконним обігом  на Михайлівській проходила вулична соціальна інформаційно-просвітницька акція «Ми обираємо здоровий спосіб життя!».

«Ми проводимо щорічно такі акції, щоб популяризувати здоровий спосіб життя та профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі», - говорять спеціалісти міського центру соціальних служб міської ради, які є організатори заходу.

У вуличній акції беруть участь: ГО «Перспектива»; БФ «Волна»; ГО «Житомирська міська дитячо-юнацька асоціація з футболу «Фенікс»»; ГО «Міжнародна Антинаркотична Асоціація», КНП «Обласний медичний спеціалізований центр».

Акція передбачає локації:

- настільні інтерактивні ігри;

- стенди побажань;

- виставка-сушка малюнків, плакатів та коміксів «За здоровий спосіб життя»;

- танцювальний флешмоб;

- анонімне тестування на ВІЛ/СНІД інфекції та медичне  консультування;

- аквагрім;

- малюнок на асфальті.

Додаткова інформація: 26 червня світова спільнота відзначає свято всесвітнього значення - Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків. Свято Міжнародний день боротьби з наркоманією було засновано у 1987 році Генеральною Асамблеєю ООН на знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співпрацю для створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками. Рішення було прийнято 7 грудня 1987 року  на основі рекомендації Міжнародної конференції з боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом, яка прийняла всеосяжний план діяльності з боротьби зі зловживанням наркотичними засобами.