Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Запрошуємо до участі у міжнародному Проєкті SES – Служба Старших Експертів

06.07.2021
Запрошуємо до участі у міжнародному Проєкті SES – Служба Старших Експертів

Що таке SES?

Служба Старших Експертів (SES) - провідна німецька організація та однойменний благодійний фонд, що направляє фахівців з Німеччини на проекти в інші країни на громадських засадах. З 1983 року організація пропонує допомогу в понад 90 країнах світу.

Візити експертів спрямовані на допомогу у вирішенні конкретних питань, підвищення кваліфікації персоналу та надання практичної допомоги при вирішенні задач технічного та організаційного характеру (вдосконалення виробництва, організація підприємства, поліпшення якості, навчання персоналу, розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу, експорт продукції, модернізація виробництва та інше).

   Що пропонує SES?

  • Безкоштовна подача заявки. Проєкт оплачує всі ключові видатки (страховки, перельоти, організаційні витрати на залучення експерта).
  • SES – це більше 12 000 експертів, які надають свою допомогу на громадських засадах. Секрет їхнього успіху – багаторічний професійний досвід в 50 галузях  економіки і 500 професійних сферах.
  • Реалізовано понад 50 000 проєктів в 160 країнах Світу: Африка, Близький Схід, Азія та Середня Азія, Латинська Америка, Вест-Індія, Центральна, Східна і Південно-Східна Європа, Україна.

 

Контакти:

тел.:(044) 461 98 08; (067) 233 47 50

e-mail: ses@ucci.org.ua

Заповнену анкету надіслати на e-mail:ses@ucci.org.ua

Документи

Перелік галузей
​Презентація програми
Анкета для участі у програмі