Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

"Мотопробіг єдності - 2021" заїхав до Житомира

23.07.2021

Колона байкарів зі стягами України та кримськотатарського народу  на годину  заїхала до Житомира. Це - п’ятий мотопробіг єдності. Таким згуртуванням мотоциклісти нагадують про неподільність Української держави.

Маршрут завдовжки понад 6000 км пролягає через українські міста. У кожному  з них до колони приєднуються байкери. Дехто долає невелику частину маршруту, а  «кістяк» доїжджає до фінішу.

Житомирянин  Олександр Корнєєв участь у пробігу бере вдруге, планує подолати весь маршрут. «До колони  я приєднався ще в Луцьку, проїхав уже 1300 км. До кінця доїжджає 30 мотоциклістів. У кожному місті приєднується  від 5-ти до 20-ти мотоциклістів. Дехто підтримує пробіг частково, я їду далі..»,- каже Олександр.

Найстарший серед байкарів -  67-річний Валерій Валуєв.  Він з Нетішина Хмельницької області, участь у пробігу бере вперше. « Я на мотоциклі з 1974 року. Пропрацював на атомній станції…До колони  приєднався 20 липня у Волинській області.Був у Рівному, Дубно, Тернополі, Калуші, Івано-Франківську, Чернівцях, Хотині, Кам’янці-Подільському,  Хмельницькому.  Планую  їхати до Києва. Таким чином підтримую єдність України…», - говорить Валерій Валуєв.  

Щойно приєднуються  і  житомиряни Катерина Герасименко, Ілля Толкач  та  Євгеній Ковальов. Ілля та Євгеній втретє у мотопробігу, Катерина – вдруге. Кажуть, що  через роботу планують  їхати тільки до Кочерева.  «Я повернувся  з  нічної зміни, працюю пожежником… І все-таки не міг не приєднатися,  показати, що  Житомир разом з іншими містамиза єдність», - каже Ілля.

Мотопробіг стартував 19 липня з площі Петефі м. Ужгорода Закарпатської області. 2 серпня байкери планують фінішувати в Запорізькій області на острові Хортиця. Тут вони встановлять прапор України, який подолає весь маршрут мотопробігу. А кримськотатарський  стяг передадуть в  Крим.

 З  Житомира  байкери колоною  рушили  до Києва…