Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

"Korolоv Avia Fest", рекордна картина акрилом — цікаві події останнього місяця літа

02.08.2021

1. У Житомирі 14 та 15 серпня відбудеться «KOROLОV AVIA FEST».  Вже вдруге житомиряни вшанують свого земляка, конструктора перших ракетно-космічних систем Сергія Корольова  масштабним космічним  фестивалем його імені.  

14 серпня з  12:00 до 22:00  на території  Міжнародного аеропорту імені С. П. Корольова чекатимуть:

- виставка виробів легкої авіації;

- виступ чемпіонів України та світу парашутного клубу «DZ BORO»;

- показові виступи приватної авіації;

- динамічний показ (проліт) літаків Су-27 та Л-39;

- дитячі локації з майстеркласами та інтерактивними іграми;

- майстеркласи, виставка авіакосмічної та авіаційної техніки Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

- розміщення рідкісних тематичних музейних експонатів Житомирського  музею космонавтики імені С.П. Корольова, Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова та Поліського національного університету;

- презентація фільму «Незламний. Шлях до мрії»;

- концертна програма;

- виступ української співачки NK (Настя Каменських).

 15 серпня з 12:00 до 22:00  буде не менш цікаво:

- парад байкерів Житомира та Житомирської області мотоклубу «Сталевий дракон»;

- розіграш автомобілю Tesla;

- виставка електромобілів;

- драгрейсинг від найшвидших автомобілів;

- TSK Energy Show від першого в Україні трекового електрокара;

- розважальна програма;

           - дитячі локації з майстеркласами та інтерактивними іграми;

- показові виступи кінологів Житомирського навчального центру підготовки поліцейських;

- DJ set;

- виступ української співачки Jerry Heil.

2. У серпні  ми  відзначаємо День Державного Прапора та 30-ту річницю незалежності України.  У ці дні  покладаємо квіти  видатним діячам українського державотворення, загиблим учасникам Революції Гідності, учасникам АТО/ООС,  борцям за незалежність України.  

23 серпня на майдані  Соборному на  50-метрову висоту  урочисто піднімуть  Державний Прапор України, о 10:00 покладуть квіти на Смолянському військовому кладовищі, о 12.00 у музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбудеться урочистий захід «Ти у мене єдина».

Упродовж 22 та 23 серпня в  Домі української культури маленькі житомиряни  писатимуть найбільшу картину акрилом  і таким чином спробують встановити рекорд України.  Патріотичне  полотно матиме висоту 1,5 м та ширину - 60 м. У День Незалежності України творіння дитячих рук представлять на майдані Соборному у Житомирі.

24 серпня з 12:00 до 20:00 на  майдані Соборному виступатимуть лірники та кобзарі, відбудуться публічні читання, майстеркласи з народних ремесел та мистецтв, показ знакових українських кінострічок. У той самий час на Михайлівській  виступатимуть молодіжні гурти та виконавці, відбудуться  презентації  та  читання книжок й поезії  українською мовою.

У  Парку культури та відпочинку та літньому театрі «Ракушка»  24 серпня з  14.00 до 20.00  - громадсько-мистецький захід патріотичного спрямування «Покоління незалежних - 2021».

Окрім того, у місті заплановано і спортивні події: 22-23 серпня – Всеукраїнський дитячий турнір з футболу пам’яті Дмитра Рудя, а  24 серпня – матчева зустріч з боксу серед команд Житомира та Вінниці.

У плані можливі зміни: рішення про організацію та проведення заходів прийматиме виконавчий комітет міської ради.