Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Діти із сімей у складних життєвих обставинах отримали шкільне приладдя до навчального року

16.08.2021
 Діти із сімей у складних життєвих обставинах отримали  шкільне приладдя до навчального року

100 дітей із сімей у складних життєвих обставинах отримали  канцтовари до нового навчального року. Благодійна акція у Житомирі відбулася за підтримки Катаріни Бауер, керівниці Товариства благодійності та освіти «Серце для України» (Австрія).

«У переддень  навчального року діти  отримали спортивні рюкзаки, олівці, фломастери, альбоми, зошити з улюбленими героями та багато іншого»,  - розповідає Ольга Юрченко, директорка центру соціальних служб міської ради.

Упродовж двох останніх років Центр тісно співпрацює  з Катариною Бауер.  Нещодавно  було підписано Меморандум з благодійницею, за яким у Житомирі  вперше в Україні впроваджуватиметься проєкт «Патеншафт», спрямований на підтримку родин, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час перебування у Житомирі благодійниця з подарунками від мера австрійського міста Мархтренк  відвідала дитячі будинки сімейного типу та  Школу Супергероїв при Центральній дитячій лікарні ім. В. Башека.

Окрім соціальної та освітньої сфери, Катаріна запропонувала Житомиру підтримку медичної галузі.  Незабаром у медичних закладах міста з’явиться австрійське рентгенівського обладнання. Про це йшлося на зустрічі з міським головою Сергієм Сухомлином.