Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

День Державного Прапора та 30-та річниця Незалежності України у Житомирі. План заходів

19.08.2021
День Державного Прапора та 30-та річниця  Незалежності України  у Житомирі. План заходів

23 та 24 серпня ми відзначаємо День Державного Прапора та 30-ту річницю Незалежності України. Рішення про проведення урочистих та святкових заходів з цієї нагоди прийняв виконавчий комітет міської ради.

«22 та 23 серпня в Домі української культури маленькі житомиряни писатимуть найбільшу картину акрилом. 23 серпня о 9:00 на майдані Соборному на 50-метрову висоту урочисто піднімуть Державний Прапор України. Відповідно до указу  Президента підняття прапорів відбудеться водночас у всіх містах України. Об 11:00 -  церемонія урочистого підняття Державних Прапорів України на честь загиблих та померлих воїнів АТО/ООС та покладання квітів на Смолянському військовому кладовищі…», - говорить начальниця управління культури міської ради Ілона Колодій.

24 серпня о 10:00 розпочнеться урочистий парад з покладанням квітів видатним діячам українського державотворення, загиблим учасникам Революції Гідності, учасникам АТО/ООС, борцям за незалежність України. 

24 серпня з 12:00 до 20:00 на майдані Соборному виступатимуть лірники та кобзарі, відбудуться публічні читання, майстеркласи з народних ремесел та мистецтв, показ знакових українських кінострічок.  У той самий час на Михайлівській - OpenCall: виступатимуть молодіжні гурти та виконавці, відбудуться  презентації та читання книжок й поезії українською мовою.

У Парку культури та відпочинку та літньому театрі «Ракушка» 24 серпня з  14.00 до 20.00  - громадсько-мистецький захід патріотичного спрямування «Покоління незалежних - 2021».