Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

14 жовтня у Житомирі пройде День Українського козацтва, Свято Покрови та День захисників та захисниць України

08.09.2021
14 жовтня у Житомирі  пройде День Українського козацтва, Свято Покрови  та День захисників та захисниць України

Управління культури 6 вересня оголосило тендер на  проведення у Житомирі “Дня Українського козацтва, Свята Покрови  та День захисників та захисниць України”.

Згідно з тендерною документацією житомирян та гостей міста чекає виступ дитячих творчих колективів, виставка художніх робіт дітей на тематику Покрови, майстеркласи аквареллю та тематична фотозона.

У цей день також  заплановано урочисте відкриття пам'ятного знаку «Захисникам України у війні з російським агресором» з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України.

Пам’ятний знак складатиметься з чотирьох гранітних стел та бронзових фігур військового ЗСУ, волонтера, медпрацівниці та добровольця. Авторка проєкту Дарина Євпак. Роботи з встановлення пам’ятника розпочалися в грудні минулого року.

Нагадаємо, учасники АТО та родини загиблих запропонували  встановити пам'ятник воїнам, які загинули у зоні бойових дій на сході України, на майдані Соборному

Пропозиції  до тендерної документації управління культури Житомирської міської ради приймає до 22 вересня, аукціон запланований на 23 вересня 2021 року.