Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До Дня фізичної культури та спорту у міській раді відзначили юних гімнасток

14.09.2021
До Дня фізичної культури та спорту у міській раді відзначили юних гімнасток
Із нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту  начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту  міської ради Ірина Ковальчук  зустрілася з  вихованками Асоціації з художньої гімнастики в Житомирській області.
«Гімнастика – це не лише надзвичайна краса та грація, яку бачить глядач, це  і постійна невпинна робота над собою.  Адже  навіть  попри бажання провести час з однолітками, ви йдете до спортзалу, щоб відшліфовувати нові рухи… Ви - героїні!», - привітала юних гімнасток Ірина Ковальчук та вручила їм дипломи за високі спортивні досягнення.
 
У Житомирі художню гімнастику  почали розвивати відносно нещодавно. Понад 15 років у місті та області даний вид спорту був відсутній. Ініціатором відродження гімнастики у області у 2019 році стала  Асоціація з художньої гімнастики в Житомирській області. 
 
«Художню гімнастику називають висококоординаційним видом спорту…. У нас більше розвинені ігрові та силові види спорту…  Тренуватися діти у нас розпочинали трьох років . Зараз  у спецгрупі Асоціації навчаються 25 дівчат-гімнасток. Вони їздять на змагання і вже мають багато здобутків», -  зазначила Олена Орлова, очільниця Асоціації з художньої гімнастики в Житомирській області.
З 2021 року відділення художньої гімнастики запрацювало при ДЮСШ «Динамовець».
 
Більше фото ТУТ.