Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У гімназії №23 учнів навчатимуть основам журналістики

22.09.2021
У гімназії №23 учнів навчатимуть основам журналістики

У Житомирській міській  гуманітарній гімназії №23 впроваджують медіаосвіту. Тут відкрили  експериментальний медіаклас,  де  учнів вчать основам  журналістики. Йдеться про факультативне навчання із залученням спеціалістів ЖДУ імені Івана Франка.

Сьогодні у міській раді   учні 5 – А класу гімназії  представили проєкт «Культурна спадщина журналістики Полісся», а також власноруч написані пресрелізи. Попри свій юний вік, діти розуміють: бути медіаграмотним  сьогодні - необхідно.

Окремий шкільний медіацентр очолюватиме класний керівник. Буде розроблено спеціальний сайт з розділами та тематичними підрозділами. За кожний напрямок відповідатиме один учень, який наповнюватиме підрозділ інформацією.

Окрім того, медіацентр організовуватиме творчі звіти та конкурси дописувачів, публічні диспути, ток-шоу, екскурсії до місцевих редакцій газет, конкурси фотографій тощо.

Програма складатиметься з чотирьох модулів, кожен з яких розрахований на рік. Вивчатимуть репортажну й журнальну фотографії та вебдокуметалістику.

«Під час першого модулю вивчатимуть мистецтво фотографії . Учні двічі на тиждень проходитимуть навчання у ЖДУ імені Івана Франка.  Під час першого семестру модуля вивчатимуть фотожурналістику, історію фотографій, традиції та обряди Полісся. У другому семестрі  учні вивчатимуть основи дизайну. В кінці модуля планується фінальна виставка фоторобіт учнів», - йшлося  під час зустрічі у міській раді.