Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Виконавці «живої музики» на Михайлівській отримали подяки

06.10.2021
Виконавці «живої музики» на Михайлівській  отримали подяки

Творчим колективам та виконавцям подякували за «живу музику» на Михайлівській.  Упродовж травня-вересня на пішохідній вулиці просто неба  звучали музичні композиції:  щоп’ятниці та щосуботи тут тривали  «Музичні вечори».

Ініціатива проведення такого мистецького заходу була започаткована минулого року. А через те, що мешканці міста позитивно відгукувалися про  «вечори», їх вирішили продовжити і  цьогоріч.

Свою творчість  житомирянам  та гостям міста  окремі виконавці та  мистецько-музичні колективи «Музичної школи ім. Б. М. Лятошинського», «Музичної школи імені Святослава Ріхтера», «Музичної школи «Смолянка», «Музичної школи імені Лесі Українки» Житомирської міської ради, комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу музичної школи № 5 Житомирської міської ради, в також творчі колективи міста.

Загалом у мистецькому заході взяли участь близько 150 виконавців.  В управлінні культури міської ради  кажуть, що з  травня наступного року  «Музичні вечори» матимуть продовження.