Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Бізнесу дали ще дві додаткові доби для вакцинації

25.10.2021
Бізнесу  дали ще  дві  додаткові  доби для  вакцинації

На позачерговому засіданні комісія з ТЕБ та НС  вирішила  відтермінувати  дію  попереднього рішення  щодо обов’язкової наявності ковід-сертифікатів чи ПЛР-тестів у працівників закладів громадського харчування, торгових центрів та супермаркетів,  закладів торгівлі та сфери послуг, непродовольчих ринків, закладів розміщення(готелів та костелів). Тепер їх  наявність перевірятиметься з 28 жовтня.

 «Це пов’язано з тим, що минулий тиждень та вихідні показали гарну тенденцію вакцинації, - йшлося під час засідання.  Наголошено, що  жодним чином ні про яке послаблення  не йдеться, а лише про додатковий час для отримання щеплень працівникам.

«За вихідні дні показник вакцинації – високий, тому  вирішено надали  ще часу людям пройти вакцинацію. Не послабити обмеження, а відтермінувати  до  28 жовтня», - зазначалося.

Представникам органів місцевого самоврядування дозволено виходити на роботу  за наявності  І або II дози щеплення,  наявності ПЛР-тесту чи висновку про протипоказання.

Для особи, яка має протипоказання до вакцинації або тимчасове відтермінування за  наявності медичного висновку, виданого закладом охорони здоров’я,    достатньо пред’явити відповідний документ.  Такі зміни внесені до Постанови Кабміну № 1236.