Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбудеться перший workshop «Перемоги та виклики бюджету участі 2016-2017»

30.11.2017
У Житомирі відбудеться перший workshop «Перемоги та виклики бюджету участі 2016-2017»

Перший workshop «Перемоги та виклики бюджету участі 2016-2017» стане простором для презентації успішних практик, обміну досвіду та дискусій стосовно нового та надзвичайно динамічного суспільного явища – партиципаторного бюджету.

Ця зустріч збере посадовців, активістів, авторів проектних пропозицій, членів Координаційної ради.

Модераторами воркшопу стануть експерти:

Анжела Старовойтова - фасилітатор діалогів, тренер, член міжнародної ради, одна з засновниць Мережі фасилітаторів діалогів. Опікується питаннями неформальної освіти та партисипативних методів, із використанням індивідуального підходу для створення безпечної атмосфери довіри, що сприяє персональним трансформаціям та зміні ставлення. 15 років займається організацією та проведенням семінарів з тем етичного лідерства, критичного мислення, миротворення, особистого та організаційного розвитку. Єкспертка із соціальної згуртованості та діалогових практик у співпраці з Програмою розвитку ООН та ОБСЄ в Україні;

Сергій Лобойко – голова Центру розвитку інновацій НаУКМА, групи «Електронна демократія» Реанімаційного пакету реформ, спів-координатор Громадського бюджету у м.Київ, радник програми EGAP, Ради Європи.

Зустріч передбачає обговорення процесу бюджету участі в місті Житомирі та напрацювань змін до Положення «Про бюджет участі (громадський бюджет) у місті Житомирі».

Workshop «Перемоги та виклики бюджету участі 2016-2017» відбудеться 5 грудня 2017 року. Початок о 14:00 годині. Місце проведення Центр розвитку місцевого самоврядування (вул. Михайлівська, 8/1).

Реєстрація для участі обов’язкова за посиланням: РЕЄСТРАЦІЯ.

Участь у заході безкоштовна.

Контактна особа Ірина Маринюк  (+38 093 501 91 91).