Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі підвели підсумки І Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю військово-патріотичної пісні «Калинові Янголи Свободи»

31.05.2017
У Житомирі підвели підсумки І Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю військово-патріотичної пісні «Калинові Янголи Свободи»

Впродовж двох днів, 26 та 27 травня, в Житомирі проходив І Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль військово-патріотичної пісні «Калинові Янголи Свободи». Учасниками фестивалю були автори та виконавці пісень та віршів, на написання яких їх надихнули події останніх років в Україні, а саме військові дії на Сході країни та Революція Гідності.

26 травня в Домі української культури в рамках фестивалю відбулась презентація книги Володимира Гонського «Людина і Нація. Час воїнів» та показ короткометражного фільму відомого українського режисера Валентина Спрекача «Обличчя і дні свободи».

27 травня в рамках фестивалю у парку культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна працювали дві сцени: біля центральної арки парку діяла літературна сцена, а головною сценою фестивалю був літній театр «Ракушка».

«У фестивалі взяли участь 36 учасників, які приїхали з різних міст України та стали лауреатами І Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю військово-патріотичної пісні «Калинові Янголи Свободи». Це були гості більш як з десяти регіонів України. Також приєдналося багато житомирських колективів. Ми без затримок провели сам фестиваль», – розповідає Ілля Грицанюк, співорганізатор літературно-музичного фестивалю.

У прес-центрі міської ради, 31 травня, організатори заходу відзначили спонсорів та партнерів літературно-музичного фестивалю та підвели підсумки.

«Фестиваль перевершив всі наші сподівання. Було позитивно та класно, а найголовніше, що самі учасники задоволені рівнем проведення заходу. Запрошуємо колективи долучатися до фестивалю у 2018 році», – пояснює Віктор Камлук, голова ГО «Атошник».

Організатори фестивалю «Калинові Янголи Свободи»: ГО «Атошник» та ГО «Цілком природно» спільно з Житомирською міською радою.