Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Мобільний додаток «Кліматичні краплі» отримав винагороду - Sustainable Cities and Human Settlements Award

02.11.2018
Мобільний додаток «Кліматичні краплі» отримав винагороду - Sustainable Cities and Human Settlements Award

 

Мобільний додаток «Кліматичні краплі» отримав винагороду - Sustainable Cities and Human Settlements Award  у номінації «Взірець зеленої технології». Про це на сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» поінформував Кирило Томляк, директор ТОВ «КТ-Енергія».

SCAHSA є всесвітньою  щорічною премією, яка вручається у рамках   Глобального форуму по населених пунктах -2018  і підтримується відомими міжнародними організаціями, включаючи ООН в галузі навколишнього середовища, і зосереджена на сприянні впровадженню 2030 цілей сталого розвитку.

«Сьогодні мобільний додаток Кліматичні краплі отримав винагороду - Sustainable Cities and Human Settlements Award - в номінації "взірець зеленої технології"! Нагородження мало місце в рамках Global Forum on Human Settlements 2018, що відбувається в рамках ООН в м. Бангкок, Тайланд. Щиро дякую всім, хто сприяє розвитку додатку - нашим користувачам, вчителям, партнерам, розробникам @S-PRO, та друзям. Особлива подяка - громаді міста Житомир за постійну підтримку в реалізації проекта з момента його запуску у 2017 році!», - написав 30 жовтня у мережі «Фейсбук» Кирило Томляк.

Щорічна сесія Глобального форуму по населених пунктах -2018  відбулася у столиці Тайланду – Бангкок 30-31 жовтня.

Форум визнаний провідною глобальною ареною взаємодії між розробниками політики, керівниками місцевих органів влади, неурядовими організаціями та експертами-практиками в галузі сталого розвитку міст і населених пунктів. Цього року обговорити питання міського розвитку приїхали представники національних, регіональних і місцевих органів влади, некомерційних організацій, експерти-практики, співробітники науково-дослідних інститутів і академій, ЗМІ, ООН та інших міжнародних установ.

Проект  «Кліматичні краплі» реалізується в рамках впровадження міської політики з підвищення енергоефективності, розвитку відновлюваної енергетики та скорочення викидів парникових газів.

ІТ-платформа «Кліматичні краплі» відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату Планети. «Зелені» вчинки учасників Платформи відстежуються та переводяться в електронні бали, з подальшим їх обміном на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності Партнерів Платформи. Кожен бал, що має назву «кліматична крапля», – це 1 кг парникового газу СО2, який не потрапляє до атмосфери внаслідок екологічних дій учасників Платформи. Наразі Кліматичні Краплі нараховуються за пересування на велосипеді, генерацію «зеленої» електроенергії та заходи з енергозбереження в будівлях. 

Нагадаємо, що 22 червня міський голова Сергій Сухомлин та представник міжнародної неурядової організації «350.org» Юлія Пашковська підписали меморандум про співпрацю, що передбачає  здійснення спільних заходів для переходу міста Житомира на 100% відновлюваних джерел енергії до 2050 року. Із 11 по 15 вересня Житомирський міський голова відвідав Глобальний Саміт Кліматичних Дій у Каліфорнії, де заявив  про перехід міста Житомира на 100% відновлюваних джерел енергії до 2050 року.