Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Виконавчі органи ЖМР одержали сертифікат відповідності на систему управління якістю вимогам ISO

10.12.2018
Виконавчі органи ЖМР одержали сертифікат відповідності на систему управління якістю вимогам ISO

Виконавчі органи Житомирської міської ради одержали сертифікат відповідності на систему управління якістю вимогам ISO 9001:2015 від органу сертифікації систем управління -  ДП «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології  та сертифікації».

Робота щодо одержання зазначеного сертифікату була розпочата у квітні місяці, з того часу було проведено інвентаризацію послуг, які надаються виконавчими органами міської ради, розроблено всю необхідну документацію, як того вимагає стандарт ISO 9001:2015. Також  було проведено навчання з працівниками виконавчими органами, внутрішній аудит.

У листопаді 2018 року було проведено сертифікаційний аудит, за результатами якого було підтверджено, що  система управління якістю відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Одержання сертифікату – це передусім зобов’язання виконавчих органів постійно проводити роботу щодо підвищення якості надання послуг та створення  умов для комфортного і безпечного проживання, самореалізації та розвитку жителів міста.