Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Запрошуємо житомирян та гостей міста на новорічне свято від Coca-Cola

17.12.2018
 Запрошуємо житомирян та гостей міста на новорічне свято від Coca-Cola

2 січня новорічна вантажівка Coca-Cola завітає до Житомира. Побачити її на власні  очі ви зможете на вулиці Михайлівській та на майдані імені С.П. Корольова ( з14:00 год. до 20:00 год.)..

Надихніться атмосферою свята разом з казковими ельфами, полярними ведмедями та неповторним Сантою! 

Проте, це ще не все: організатори підготували для вас і маленькі новорічні подаруночки.

Щоб їх отримати, потрібнозробити фото з святковими героями чи просто біля Новорічної вантажівки та  поділитися враженнями у соціальних мережах Facebook або Instagramіз хештегом #БудьСантою.

«А якщо у вас нема акаунту у соціальних мережах – не біда, - кажуть організатори.- Для підтримання духу свята (як кажуть, під час свята навіть незнайомці можуть стати друзями), необхідно зібратися групою від 4х людей, взятися за руки и гучно крикнути: «Coca-Cola!» І знову ж таки кожен з учасників отримає свій подарунок!».

Розважальний захід «Новорічний караван Coca-Cola»  включено до загальноміського плану заходів із проведення новорічних і різдвяних свят (Рішення виконавчого комітету №1310 від 05.12.2018).

Детальніше про заходи із відзначення новорічних та різдвяні свята , що приготувала Житомирська міська рада житомирянам та гостям міста в Житомирі читайте ТУТ .