Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Перший фестиваль «Різдвяна панчоха» у Житомирі: ігри, веселощі, подарунки

21.12.2018
Перший фестиваль «Різдвяна панчоха» у Житомирі: ігри, веселощі, подарунки

21 грудня у Житомирі проходить Перший фестиваль «Різдвяна панчоха». Протягом декількох тижнів вихованці гуртків Житомирського центру творчості дітей і молоді, Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, дошкільних навчальних закладів власноруч виготовляли панчохи та рукавички великого розміру, оздоблені різними візерунками та орнаментами. Усі ці вироби вже декілька днів представлені на святкових локаціях громадського простору головної пішохідної вулиці нашого міста - Михайлівської. Їх не лише  із захопленням  розглядають і дорослі, і діти, але й роблять фото на згадку.

Сьогодні сюди прийшли маленькі житомиряни, щоб розважитися під час ігрової та концертної програм, які підготували для них працівники управління культури міської ради разом із творчими колективами нашого міста. І, звичайно, яке ж свято без подарунків! Ніхто з учасників фестивалю не залишився без святкового подарунка, веселого настрою та гарних спогадів про Перший житомирський фестиваль - «Різдвяна панчоха». А Дипломи учасників фестивалю отримали ті, без кого це свято не відбулося, - колективи навчальних закладів міста, які долучилися до виготовлення незвичайних панчох та рукавичок.

Нагадаємо, завтра, 22 грудня, об 11.00 на вулиці Михайлівській розпочнеться Свято української казки. У програмі святкування: виставка-презентація української книги, казкові фотозони, майстер-класи з виготовлення новорічних сувенірів, інтерактивна вікторина «Лісова казка», виступ вихованців "Школи лісництва", театральна виставка для дітей, казкова дискотека.