Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«TETERIV OPEN» - свято професіоналів та початківців у плаванні на відкритій воді

13.07.2019
«TETERIV OPEN» - свято професіоналів та початківців  у плаванні на відкритій воді

Сьогодні, 13 липня, у житомирському Гідропарку відбулося відкриття дводенного Міжнародного турніру «TETERIV OPEN» з плавання на відкритій воді.

«TETERIV OPEN» вже вчетверте проходить у місті Житомирі. Цього року в турнірі беруть участь понад 200 провідних молодих спортсменів і досвідчених категорії «Мастерс», серед яких чемпіони та призери Олімпійських ігор, всесвітніх і європейських чемпіонатів. Організатори змагань -  Спортивний клуб «Житомир Аква Мастерс», Всеукраїнська асоціація плавальних клубів «Мастерс» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Учасників турніру привітала заступник міського голови Марія Місюрова:

«Бажаю усім учасникам турніру впевненості у своїх силах,  волі до перемоги,  здоров’я та оптимізму. Переконана, усі учасники, організатори турніру, вболівальники стануть свідками красивої та безкомпромісної спортивної боротьби і з теплотою в серці будуть згадувати «TETERIV OPEN». А учасники змагань, які приїхали з інших міст, надовго залишать у своїх серцях згадку про Житомир». 

Після офіційного відкриття змагань стартували естафети на 500 м (чоловічі, жіночі та змішані). Наступним етапом змагань стане півмарафон спортсменів категорії «Аматори», «Пре-Мастерс» (20-24 роки) та «Мастерс» (+25 років)  на 5 000 м, який розпочнеться о 14.00. Перший день Міжнародного турніру «TETERIV OPEN» з плавання на відкритій воді завершиться нагородженням переможців естафетного плавання.

Не менш цікавим обіцяють організатори другий день змагань, який розпочнеться о 12.00 з нагородження переможців на дистанції 5 000 м. Цього дня змагатимуться представники різних вікових категорій: наймолодші учасники – 10-13 років, найстарші – 55-59 років. По завершенню основних змагань о 15.00 відбудеться масовий старт для усіх бажаючих, які мають сили та навички у плаванні подолати дистанції в 300 м. 

«Міжнародний турнір «TETERIV OPEN» з плавання на відкритій воді – це справжнє спортивне свято краси, сили та витримки. «TETERIV OPEN» дає можливість не лише спробувати спортсменам, як професіоналам, так і початківцям, свої сили на відкритій воді, презентувати свою майстерність. Турнір активно пропагує здоровий спосіб життя, залучає дітей та молодь до занять плаванням. А головне – стає комунікаційною платформою для спортсменів та початківців різного віку та рівня підготовки. Успішність цього проекту, який за 4 роки з локальної ініціативи спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс», Всеукраїнської асоціації плавальних клубів «Мастерс» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, виріс до статусу міжнародного, полягає саме у бажанні спортсменів розвиватися, передавати свій досвід, пропагувати плавання не лише як вид спорту, але й активне дозвілля», - вважає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Як «TETERIV OPEN» проходив у 2018 році читайте тут: http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=4512