Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про створення Наглядових рад комунальних підприємств Житомирської міської ради та затвердження їх складу

21.12.2016
Тип :
Рішення міської ради
Номер документу :
497
Номер сесії :
16
Номер скликання :
7
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
шістнадцята сесія сьомого скликання
 
 
від  21.12.2016  № 497
             м. Житомир
 
Про створення Наглядових рад комунальних підприємств
Житомирської міської ради та затвердження їх складу
 
З метою здійснення контролю за діяльністю комунальних підприємств Житомирської міської ради, забезпечення прозорості та законності їх діяльності, відповідно до ст.ст. 17, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням міської ради від  24.04.2012 №356 «Про затвердження Примірного статуту комунального підприємства Житомирської міської ради та Примірного статуту комунальної установи Житомирської міської ради» (із змінами), міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Створити Наглядові ради комунальних підприємств Житомирської міської ради та затвердити їх склад, згідно з додатками 1-11.
2. Внести зміни в додаток 3 рішення Житомирської міської ради від 24.04.12 № 356 «Про затвердження Примірного статуту комунального підприємства Житомирської міської ради та Примірного статуту комунальної установи Житомирської міської ради», а саме: замінити слова «комунальне підприємство «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради» на «комунальне підприємство «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради».
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу обов’язків.
 
Міський голова                                                                           С.І. Сухомлин