Про нагородження Подякою та Грамотою виконавчого комітету Житомирської міської ради

31.07.2017
Тип :
Розпорядження міського голови
Номер документу :
606
УКРАЇНА
м. Житомир
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО  ГОЛОВИ
 
від 31.07.2017  № 606
 
 
Про нагородження Подякою та Грамотою  виконавчого комітету Житомирської міської ради
 
 
Відповідно до клопотань Житомирської обласної галузевої організації «Асоціація роботодавців-будівельників»,  громадської організації «Ветерани повітряно-десантних військ, Союз десантників Житомирської області», командира військової частини А0281, командира військової частини А 2900, Головного управління Національної поліції в Житомирській області та протоколу засідання комісії з питань нагородження громадян та юридичних осіб за заслуги перед містом Житомиром відзнаками Житомирської міської ради та її виконавчого комітету від 27.07.2017 № 16, рішення виконавчого комітету міської ради від 01.03.2016 № 154 «Про затвердження положення про Почесну грамоту, Грамоту, Подяку, цінний подарунок виконавчого комітету Житомирської міської ради», рішень міської ради від 21.12.2016 № 483 «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2015 № 34 «Про затвердження Програми забезпечення здійснення нагородження на 2016-2017 роки», від 21.12.2016 № 491 «Про міський бюджет на 2017 рік»      
 
  1. Нагородити Подякою виконавчого комітету Житомирської міської ради колектив Житомирської обласної галузевої організації «Асоціація роботодавців-будівельників» за вагомий внесок у розвиток будівельної галузі та з нагоди відзначення Дня будівельника.
 
2. Нагородити Подякою виконавчого комітету Житомирської міської ради  за активну участь у суспільному житті міста та з нагоди 25-ої річниці Дня Високомобільних десантних військ:
 
Баленка
Ігоря Володимировича
ветерана десантних військ, підполковника запасу
Лиманця
Михайла Юстимовича 
ветерана десантних військ, полковника у відставці
 
 
 
 
 
3. Нагородити Грамотою виконавчого комітету Житомирської міської ради з виплатою грошової винагороди в сумі 300 гривень  військовослужбовців Житомирської 95-ої окремої десантно-штурмової бригади (військової частини А0281) за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 25-ої річниці Дня Високомобільних десантних військ:
 
Смаль
Олега Анатолійовича
старшого лейтенанта  
Захарця
Василя Васильовича
лейтенанта  
Вольського
Дмитра Павловича
молодшого лейтенанта
Павицького
Віталія Івановича
старшого прапорщика
Маламана
Віталія Степановича
старшого прапорщика
Стельмаха
Олександра Анатолійовича
прапорщика
Тупальського
Олега Васильовича
старшину
Коваленка
Богдана Вікторовича
старшину
Ревенка
Михайла Олександровича
старшину                       
Міляєва
Дмитра Юрійовича
старшого сержанта                             
Завадського
Миколу Олеговича
сержанта                        
Скочко
Ігоря Івановича
сержанта
Вахнюка
Сергія Миколайовича
сержанта
Самборського
Володимира Володимировича
сержанта
Петруняка
Миколу Володимировича
молодшого сержанта
Бикова
Сергія Андрійовича
солдата  
Поєздніка
Олександра Олеговича
солдата  
 
4. Нагородити Подякою виконавчого комітету Житомирської міської ради  за активну участь у суспільному житті міста, постійну допомогу та підтримку військовослужбовців та з нагоди 25-ої річниці Дня Високомобільних десантних військ:
 
Богачука
Вадима Васильовича
власника ТОВ «Мар’ян»
Косинського
Івана Івановича
приватного підприємця
Чабаненка
Віктора Григоровича
голову громадської організації
«Союз десантників Житомирської області»
 
 5. Нагородити Грамотою виконавчого комітету Житомирської міської ради з виплатою грошової винагороди в сумі 300 гривень  військовослужбовців 199 Навчального центру Високомобільних десантних військ (військової частини А2900) за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 25-ої річниці Дня Високомобільних десантних військ:
 
Федченка
Віктора Степановича
прапорщика
Блошка
Олександра Миколайовича
сержанта                         
Василевського
Віталія Сергійовича 
сержанта
Жигалло
Андрія Миколайовича
капітана
 
6.  Нагородити Грамотою виконавчого комітету Житомирської міської ради з виплатою грошової винагороди в сумі 300 гривень та вручити квіти  військовослужбовцю 199 Навчального центру Високомобільних десантних військ (військової частини А2900) за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 25-ої річниці Дня Високомобільних десантних військ:
 
Федоренко
Юлії Андріївні
молодшому лейтенанту    
 
7.  Нагородити Подякою виконавчого комітету Житомирської міської ради з виплатою грошової винагороди в сумі 200 гривень за сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, ініціативу і наполегливість, виявлені у справі захисту прав і свобод громадян та з нагоди відзначення 2-ї річниці з Дня створення Національної поліції України:
 
Кулікова
Сергія Миколайовича
інспектора відділу режиму та технічного захисту інформації ГУНП в Житомирській області, капітана поліції
Самойленка
Андрія Олександровича
 
інспектора-кінолога з пошуку вибухових речовин і зброї групи кінологічного забезпечення діяльності територіальних підрозділів кінологічного центру ГУНП в Житомирській області, старшого лейтенанта поліції
Шиманського Володимира Володимировича
старшого оперуповноваженого сектору розшуку злочинців і зниклих громадян відділу кримінальної поліції Житомирського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, старшого лейтенанта поліції
 
8. Нагородити Подякою виконавчого комітету Житомирської міської ради з виплатою грошової винагороди в сумі 200 гривень та вручити квіти  за сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, ініціативу і наполегливість, виявлені у справі захисту прав і свобод громадян та з нагоди відзначення 2-ї річниці з Дня створення Національної поліції України:
 
Петренко
Віталії Олександрівні
старшому інспектору з режиму секретності управління інформаційної підтримки та координації поліції  «102» ГУНП в Житомирській області, майору поліції
 
9. Управлінню звернень та діловодства міської ради забезпечити  підготовку Подяк та Грамот виконавчого комітету Житомирської міської ради.
 
10. Планово-фінансовому відділу міської ради забезпечити проведення видатків на суму 7400 грн. (сім тисяч чотириста гривень) та видатків на квіти.
 
11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради  Чиж Н.М. та начальника планово-фінансового відділу міської ради Борецьку Н.В.
 
 
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин