Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про виконання Закону України «Про публічні закупівлі»

16.08.2016
Тип :
Розпорядження міського голови
Номер документу :
690
УКРАЇНА
м. Житомир
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
від 16.08.2016№ 690
 
Про виконання Закону України
«Про публічні закупівлі»  
 
У зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про публічні закупівлі», відповідно до наказу ДП «Зовнішторгвидав» від 13.04.2016 № 35 «Порядок здійснення допорогових закупівель» та з метою забезпечення ефективного і прозорого витрачання бюджетних коштів, згідно із  ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
 
1. Виконавчим органам міської ради – розпорядникам, одержувачам бюджетних коштів та підпорядкованим комунальним підприємствам, установам, закладам:
1.1. Закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснювати відкрито, прозоро та у повній відповідності до вимог чинного законодавства України.
1.2. Здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, виключно з використанням електронної системи закупівель.
1.3. У виключних випадках, за погодженням з міським головою, дозволити здійснювати допорогові закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень без використання електронної системи закупівель  з дотриманням норм Закону «Про публічні закупівлі».
 
2.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького О.О.
 

 

 

Міський  голова                                                                     С.І. Сухомлин