Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 24.01.2020р.:

28.01.2020

Житомирська міська рада оголошує результати  конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 24.01.2020р.:

 

1. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,7900 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Корольова, 158.

Переможець конкурсу: ТОВ :Перша Земельна Агенція”

2. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0044 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Львівська, 11.

Переможець конкурсу: ФОП Лапкіна Т.В.

3. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0084 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Житній ринок, 16-а.

Переможець конкурсу: ПФ “ЮрЕкс”

4. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0200 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Вітрука, 25-а.

Переможець конкурсу: ФОП Лапкіна Т.В.

5. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0034 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Івана Кочерги, 11-а.

Переможець конкурсу: ПФ “ЮрЕкс”

6. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,4239 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. С. Параджанова, 125.

Переможець конкурсу: ФОП Лапкіна Т.В.

7. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,3791 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Танкістів, 1-а.

Переможець конкурсу:ТОВ :Перша Земельна Агенція”