Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Зміни до рішення стосовно тарифів на проїзд в міському громадському транспорті

05.02.2020
 Зміни  до  рішення  стосовно тарифів  на проїзд в  міському громадському транспорті

Сьогодні виконавчий комітет міської ради вніс зміни до рішення №1317 від 05.12.2019  «Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування». Зміни  прийнято  в частині  вартості проїзду у міському пасажирському транспорті для пільгових категорій громадян.  Пункт  2.1  додатку 1 до  зазначеного рішення доповнено: «пенсіонери за вислугу років (при досягненні пенсійного віку) . Так,   для пенсіонерів  за вислугу років (при досягненні пенсійного віку), як і для пенсіонерів за віком, вартість проїзду становитиме 3 грн при оплаті готівкою чи карткою житомирянинав електротранспорті без обмежень у часі, а також в автобусних маршрутах  -  з 10:00 до 16:00 год.

Також, відповідно до прийнятих сьогодні змін, безоплатно їздитимуть  і  «пільгові категорії громадян згідно п.п. 15-22п. 1.1. та додатку 2 до рішення міської ради від 12.04.2018 №992 (зі змінами та доповненнями)». Мова йде про  7 категорій ветеранів: військової служби, органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, податкової поліції, державної пожежної охорони, ветеранів Державно-кримінальної виконавчої служби України, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації  України.  Безоплатний  проїзд в міському пасажирському транспорті гарантуються зазначеним категорія осіб   п.11 ст 6 ЗУ «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист».

 Відповідно до змін впровадження пільгової оплати проїзду для пенсіонерів на електротранспорті перенесено з 1 березня на 1 червня 2020 року.