Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Запрошення до участі в торгах в рамках проекту «Енергоефективність в муніципалітетах ІІ»

20.03.2020

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТОРГАХ

УКРАЇНА

проект «Енергоефективність в муніципалітетах ІІ»

 

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ (ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ СИСТЕМ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ – ДВА ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИХ ОБҐРУНТУВАННЯ ДЛЯ ДВОХ МІСТ)

Міжнародні конкурсні торги (з попереднім кваліфікаційним відбором)

Країна:

Україна

Реєстраційний номер:

BMZ №: 2018 65 153

№ Закупівлі KfW: 503955

Кінцевий термін подання:

23 квітня 2020 (12:00 місцевий час, Німеччина)

 

Попередній кваліфікаційний відбір:

Запрошення до виявлення зацікавленості

 

 

Назва:

Міжнародний відкритий конкурс на надання консультаційних послуг в рамках проекту «Енергоефективність в муніципалітетах ІІ»

 

Замовник:

Харківська міська рада та Житомирська міська рада

Фінансування:

Інвестиційні проекти, які будуть проаналізовані успішним учасником тендеру, будуть співфінансуватися KfW з позикою в розмірі до 24 млн. євро (15 млн. євро для Харкова і 9 млн. євро для Житомира) та грантом до 1 млн. євро.

 

Інформація про проект:

Техніко-економічні обґрунтування відносяться до інвестиційних проектів в галузі енергоефективності систем громадського транспорту в м. Житомир та м. Харків, Україна.

Цілями запропонованих інвестиційних проектів є: (1) Внесок в суттєве покращення енергоефективності міських тролейбусних та трамвайних мереж, а отже зменшення викидів CO2 за рахунок зниження технічних втрат, та (2) Забезпечення надійності, доступності, безпечності та електроємності систем постачання та розподілу електроенергії для ключових систем громадського транспорту.

Загальною метою запропонованих інвестиційних проектів є внесок в глобальний захист клімату завдяки зниженню викидів CO2 і у сталий економічний розвиток та соціально-економічний розвиток України.

 

Проектні заходи:

Інвестиційний проект включає такі компоненти та супровідні заходи:

 • Поступова заміна обраних застарілих тягових підстанцій потужністю 10 kV/600 V;
 • Поступова заміна обраних зношених ліній живлення;
 • Поступова заміна контактних повітряних проводів у певних секціях, включаючи опори, підтримуючі троси і затяжки;
 • Покращення Системи Диспетчерського Управління та Збору Даних (Supervisory Control And Data Acquisition – SCADA), Системи Управління Розподіленої Мережі (Distribution Management System – DMS), а також Системи Управління Навантаженням (Load Dispatch System – LDS). Відповідне телекомунікаційне обладнання буде включено;
 • Підстанції будуть інтегровані у систему SCADA шляхом локальних SCADA або дистанційних терміналів (Remote Terminal Units - RTU’s);
 • Навчання належному поводженню з системою.

Супровідні заходи включають надання супроводу, навчання і підтримки щодо впровадження і користування системою SCADA та іншими інтегрованими IT-системами.

Необхідні консультаційні послуги:

Консультант повинен надати Замовнику консультацію стосовно розроблення запропонованого інвестиційного проекту шляхом складання двох техніко-економічних обґрунтувань, для того, щоб гарантувати, що інвестиційний проект може бути погоджений відповідними місцевими інституціями і що фінансування буде забезпечено.

Консультаційні послуги включають такі основні завдання:

 • Розробка техніко-економічних обґрунтувань для проектування, закупівель, встановлення, тестування та введення в експлуатацію робіт і обладнання для тягових підстанцій, кабельних мереж і системи контактних повітряних проводів для тролейбусних і трамвайних мереж;
 • Складання документів і їх перевірка;
 • Розробка Операційної Концепції;
 • Визначення параметрів підстанцій і можливостей систем передачі, попередня схема мереж;
 • Розрахунок інвестицій і витрат на експлуатацію і технічне обслуговування;
 • Визначення і оптимізація потенціалу енергозбереження
 • Фінансово-економічний аналіз (Аналіз ефективності витрат CBA);
 • Розробка Плану Управління Навколишнім і Соціальним Середовищем (Environmental and Social Management Framework – ESMF);
 • Визначення і створення концепції заходів для розвитку необхідних компетенцій Агенції Виконавця Проекту;
 • Надання підтримки міським департаментам в процесі підготовки інвестиційного проекту і залучення відповідних зацікавлених сторін;
 • Розробка технічного завдання для Консультанта з Реалізації Проекту.

 

Присудження договору на надання Консультаційних Послуг планується на 3-й квартал 2020 року. Запланована тривалість надання Консультаційних послуг – дванадцять (12) місяців.

Попередній кваліфікаційний відбір на надання консультаційних послуг повинен керуватись останньою версією «Керівних принципів щодо закупівель консультаційних послуг, робіт, обладнання та неконсультаційних послуг у фінансовому співробітництві з країнами-партнерами».

 

https://www.kfw-entwicklungsbank.de/PDF/Download-Center/PDF-Dokumente-Richtlinien/Vergaberichtlinien-2019-Englisch-Internet_2.pdf

 

Передбачається, що надання консультаційних послуг буде доручено незалежній консалтинговій фірмі з успішним досвідом реалізації подібних проектів із подібними завданнями. Перевага надається консалтинговим фірмам з регіональним досвідом в Україні та Східній Європі, включаючи Кавказький регіон та країни СНД. Учасник торгів повинен показати необхідний середньорічний оборот понад 1,0 млн. євро за останні три роки. Консорціум або спільне підприємство повинні продемонструвати загальний річний оборот у розмірі 1,0 млн. євро за останні три роки, тоді як середній річний оборот провідного партнера має становити понад 0,8 млн. євро.

 

Більш детальну інформацію про проект, зміст та форму документів до подання та обсяг послуг Консультанта можна отримати у тендерного агента (ТА). Без цієї інформації може бути неможливим створення відповідного Виявлення зацікавленості. Крім того, детальне Технічне завдання буде надане консультанту, який виявив зацікавленість та успішно пройшов попередній кваліфікаційний відбір.

 

При поданні запитів до ТА або веденні листування з ним, необхідно надіслати копію відповідальній зі сторони Замовника особі.

 

Тендерний агент:

Уве Зеттельмаєр (Uwe Settelmaier), дипломований інженер

Ербахер Штрасе, 3 (Erbacher Straße 3)

68459 Ільвесхайм (Ilvesheim), Німеччина

E-mail: [email protected]

 

Ганна Слободянюк-Монтавон (Hanna Slobodyanyuk-Montavon), магістр права

Шьонеберг Штрасе, 9 (Schöneberger Str. 9)

10963, Берлін

Німеччина

E-mail: [email protected]

 

Замовник:

Харківська міська рада

Ольга Дем’яненко

Голова міжнародного відділу

Майдан Конституції, 7

Харків, Харківська область

61003, Україна

E-mail: [email protected]

та

Житомирська міська рада

Борис Пахолюк

Директор комунальної установи «Агенція розвитку міста»

Житомирської міської ради

Майдан Корольова, 4/2

Житомир, Житомирська область

10014, Україна

E-mail: [email protected]

Документи

Запрошення до участі у торгах в рамках проекту «Енергоефективність в муніципалітетах ІІ»