Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбувся турнір «ТЕТЕРІВ OPEN» - 2020

03.08.2020
У Житомирі відбувся турнір «ТЕТЕРІВ OPEN» - 2020

1 серпня уже вп’яте в житомирському гідропарку відбувся турнір з плавання на відкритій воді «ТЕТЕРІВ OPEN» серед юних та досвідчених спортсменів, а також аматорів у рамках Кубку з плавання на відкритій воді. Організатори заходу — управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з відокремленим підрозділом федерації плавання України в Житомирській області та спортивним клубом «Житомир Аква Мастерс».

У турнірі взяли участь молоді і досвідчені спортсмени категорії «Мастерс» серед яких чемпіони та призери всесвітніх та європейських чемпіонатів, а також аматори плавання.

Популярність змагань підкреслює географія команд-учасниць, які прибули з таких міст, як: Київ, Вінниця, Рівне, Львів, Кривий Ріг, Черкаси, Хмельницький, Одеса, Дніпро, Кременчук, Бровари та звичайно команда Житомира.

Почесним гостем турніру став олімпійський чемпіон Олімпіади-80 киянин Олександр Сидоренко (дистанція – 400 м комплексним стилем). Також відзначимо, що у турнірі взяли участь спортсмени з інвалідністю — команда м. Кременчук (Полтавська область).

««ТЕТЕРІВ OPEN» - дійсно масштабне дійство. Цьогорічний турнір пройшов з дотриманням протиепідемічних заходів.  Серед  його учасників були і діти від 10 років, а найстаршому спортсмену - 87 років. Це і є популяризація здорового способу життя і спорту», - відзначила заступниця міського голови Марія Місюрова.

«Спортсмени дуже скучили за цією подією і взагалі за подіями в місті. І це, напевно, перший великий захід в Житомирі після тривалого карантину, Цього року учасників більше, ніж в попередні роки. У турнірі взяли участь 257 спортсменів, — зазначила Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради. — Цього року особливість турніру ще й у тому, що у змаганнях вперше за попередні 4 роки взяли участь спортсмени з інвалідністю. Це справжній вияв довіри до організації цього заходу, бо учасники в нас були вперше і я сподіваюсь, що їм сподобається і вони будуть традиційно до нас приїжджати».

Унікальними, за словами Ірини Ковальчук, є і медалі «ТЕТЕРІВ OPEN», що виробляються спеціально для турніру: «Медаль – це такий магніт, який притягує учасників, бо вони борються саме за цю відзнаку. У цьому році медаль отримали усі, хто подолав серйозні дистанції: 600 м, 1,5 км та 3 км. Крім того, було організовано і дистанцію 300 м. До цієї дистанції для любителів плавання долучилися як ніколи багато житомирян».

Результати турніру «ТЕТЕРІВ OPEN» - 2020:

 

 

Дистанція 3000 метрів (чоловіки)

1 місце – Галайчук Богдан;

2 місце – Мартиненко Єгор;

3 місце – Івашков Єгор.

Дистанція 3000 метрів (жінки)

1 місце – Єлістратова Юлія;

2 місце – Боришкевич Наталія;

3 місце – Постникова Дар'я.

Дистанція 1500 метрів (чоловіки)

1 місце – Гемба Петро;

2 місце – Костриця Андрій;

3 місце - Химович Петро.

Дистанція 1500 метрів (жінки)

1 місце - Пасічник Ганна;

2. місце - Паламарчук Марія;

3 місце - Струтинська Тетяна.

Дистанція 1500 метрів (хлопці 14-16 років)

1 місце – Галайчук Іван;

2 місце – Сливко Володимир;

3 місце - Німко Володимир.

Дистанція 1500 м (дівчата 14-16 років)

1 місце - Балачіна Дарина;

2 місце - Пилипчук Маргарита;

3 місце - Марченюк Катерина.

Дистанція 1500 м  (хлопці 15-20 років)

1 місце -  Садигов Руслан;

2 місце -  Бубон Георгій;

3 місце - Прищепчук Георгій.

Дистанція  600 м (хлопці)

1 місце - Галайчук Андрій;

2 місце - Олевич Богдан;

3 місце - Лазарчук Дмитро, Орлик Денис.

Дистанція  600 м (дівчата)

1 місце - Коломієць Маргарита;

2 місце - Панчак Аміна;

3 місце - Кузьома Ксенія.