Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Спортивна зала, сучасні медіатека та комп’ютерний клас: у ЗОШ №10 створили комфортні умови для навчання, фізичного розвитку та відпочинку

18.09.2020
Спортивна  зала,  сучасні  медіатека  та комп’ютерний клас: у ЗОШ №10 створили комфортні умови для  навчання, фізичного розвитку та відпочинку

Простора  спортивна  зала,  сучасні  медіатека  та   комп’ютерний клас... Учні ЗОШ №10 міста Житомира  відтепер вчитимуться в оновленому навчальному закладі.  Тут створили комфортні умови  не тільки для  навчання, а й  занять спортом та відпочинку дітей.

Директор школи Олександр Величко каже: кількість учнів навчального закладу  постійно зростає, і школа вже не є малокомплектною, позаяк на сьогодні тут вчиться п’ять сотень дітей, а тому важливо створити середовище для  якісних  освітніх  послуг та  фізичного  розвитку учнів.

Нова двоповерхова споруда  прибудована до існуючої будівлі школи та  з’єднана двома входами на перший та другий поверхи. Спортивна зала, кабінети вчителя фізичного виховання, медичного обслуговування, санвузли  для  учнів та вчителів, душові, роздягальні, приміщення для зберігання інвентаря  розміщені на  першому поверсі. Навчальний комп’ютерний клас, медіатека, тренажери, санвузол для дітей та ін. – на другому.

У кабінеті інформатики організовано функціональний простір із зображенням роботів  та комп'ютерних схем  для навчання учнів роботі за комп'ютером.

Сучасним обладнанням  та інвентарем, технікою та меблями укомплектовано і медіатеку.  Інноваційний простір  поєднує медіа та ігрові зони, бібліотечний фонд видань сучасної літератури, яка, за словами директора закладу, постійно  оновлюється.

«Ідея створити медіатеку виникла раптово, - розповідає Олександр Величко, - у  проєкті спочатку її не було. Тут мала бути велика тренажерна зала, але минулого року під час прийомки школи заступниця міського голови Марія Місюрова та керівництво департаменту освіти запропонували зробити там медіатеку. За рік ми її зробили без додаткових коштів,  тобто окремого бюджету на медіатеку не було».

Учні школи радіють  оновленням у закладі. Мовляв,  незручно було, коли в актовій  залі проходять репетиція  та  урок фізкультури.  «Ми так  цього очікували! У нашій школі діти надзвичайно спортивні, активні…  Спортзал дуже необхідний був. Медіатека – крута, а комп’ютерний клас – просто супер...", -  радіє  учениця Анастасія  Климчук, президент шкільної республіки.

За інформацією управління капітального будівництва Житомирської міської ради, загальна вартість реалізації проєкту становить   близько 16 млн грн.