Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомир готовий стати туристичним містом

13.04.2017
Житомир готовий стати туристичним містом

З огляду на сучасні тенденції розвитку внутрішнього туризму, все більшої популярності набувають тури вихідного дня та одноденні пізнавальні екскурсії. А в цій царині Житомиру є що запропонувати навіть найвибагливішому туристу. Близькість до столиці, відносно непогані дороги, послуги готелів на будь-який гаманець, а також невичерпний історико-культурний потенціал - ось ті фактори, що дають підстави позиціонувати Житомир, як конкурентоспроможний туристичний центр.

Для того, щоб популяризувати Житомир в інформаційному просторі для представників ЗМІ був організований прес-тур. Дата прес-туру, 12 квітня – Всесвітній день авіації та космонавтики, була вибрана не випадково адже місто Житомир кожен житель України, і не тільки, знає як Батьківщину основоположника практичної космонавтики Сергія Корольова.

Однією з перших зупинок, під час екскурсії містом, став єдиний в Україні музей космонавтики імені Сергія Корольова. Космічні експонати які розповідають історію розвитку космічної галузі у світі в поєднання з сучасними технологіями, які допомагають відвідати подібні заклади в інших країнах – не можуть залишити байдужими жодного відвідувача. У меморіальному комплексі можна проникнутися історією та життям Сергія Корольова, де зібрані особисті речі всесвітньовідомого науковця та його родини.

«Житомир має всі підстави називатися «космічним містом». Потрібно з розумом підходити до того, як використати це в свою користь. Тут вже справа за владою та бізнесом. Налагоджена інфраструктура – один із головних компонентів привабливості міста для туриста», - зазначив учасник прес-туру Олександр Зирін.

Окрім космічної тематики Житомиру є що показати туристу. Рекордсменка лялька-мотанка, унікальний парк відпочинку, найбільший пішохідний міст, десятки архітектурних пам’яток та величезна кількість закладів, яким є чим здивувати.

«Я вже не вперше у Житомирі, але однозначно можу сказати, що місто, з останнього мого візиту стало набагато комфортнішим та затишнішим. Я відкрила для себе багато нових, цікавих та унікальних закладів, які є у місті. І безповоротно закохалася у підвісний міст. Я досить часто подорожую Україною і з впевненістю можу сказати, що подібного ніде не бачила», - ділиться враженнями Ірина Максименко.

Нагадаймо, у місті триває робота над розробкою програми розвитку туризму у Житомирі.

Організаторами прес-туру стали ГО «Клуб пригод «Френд» за підтримки управління культури Житомирської міської ради.