Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутати розпочали підготовку до другої сесії Житомирської міської ради

08.12.2020
 Депутати розпочали підготовку до другої сесії Житомирської міської ради

 8 грудня відбулись засідання одразу двох постійних комісій.  Першою роботу розпочала комісія із питань містобудування, архітектури та землекористування під головуванням Миколи Янушевича.  Присутні розглянули 15 питань порядку денного.  На початку роботи обрали заступника голови комісії: ним став Олексій Харченко, а  також секретаря -  Павла Гудзя, та затвердили  регламент роботи.

Серед основних питань - внесення змін та доповнень до комплексних цільових  програм управлінь міської ради, питання земельних відносин та затвердження детального плану територій.Були розглянуті звернення суб’єктів земельних відносин та надані  три дозволи на оформлення земельних ділянок для учасників АТО /ООС, а також  членам сімей  загиблих.

Питання щодо звернень суб’єктів земельних відносин  про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою подальшого викупу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, проведення нормативно грошової оцінки земель викликало значне обговорення серед депутатів. Тому більшість питань було відправлено на довивчення та буде повторно внесено на розгляд комісії. Погоджені проєкти будуть розглянуті на сесії.

Депутати заслухали керівника управління щодо програми житлового господарства та поводження з відходами на території  Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2025.

Основними питаннями, що були враховані у програмі, є проведення робіт з капітального ремонту «ветхих» та аварійних будинків та їх конструктивних елементів, забезпечення безпечної та безперебійної роботи ліфтів шляхом проведення   ремонтних робіт на умовах співфінансування;  капітальний ремонт житлових будинків ОСББ із застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій, матеріалів та обладнання,  покращення стану асфальтобетонного покриття внутрішньобудинкових територій та дворових проїздів, придбання, влаштування та ремонт дитячих ігрових майданчиків.

«Виконання завдань і заходів Програми розвитку житлового господарства міста дозволить підвищити експлуатаційні показники житлового фонду, поліпшити благоустрій територій,  створити більш комфортні умови для проживання людей в нашому місті», -  наголосив заступник начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко. Депутати погодили даний проєкт рішення одноголосно.

Також присутні погодили внесення змін до рішення міської ради від 18.06.2014 №696 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради на укладання субкредитного договору з Міністерством фінансів України під гарантію Житомирської міської ради».

Головною метою даного проєкту є реконструкція водопровідних та каналізаційних очисних споруд з метою досягнення нормативного ступеню очистки води та стічних вод за рахунок впровадження енергоефективних технологій, реконструкція водопровідних насосних станцій для створення енергоефективної системи транспортування води, а також заміна аварійних ділянок водопровідних мереж для зменшення значних втрат води. Загальна сума фінансування КП «Житомирводоканал» в рамках ПРМІ-2становить 39 998 764,10 млн.дол. США.

«З метою підписання додаткових угод до договорів про субкредитування між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (наразі-Міністерство розвитку громад та територій України), Житомирською міською радою, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  та КП “Житомирводоканал” від 20.11.2014р. № 13010-05/91 та № 13010-05/92 необхідно прийняти рішення на сесії Житомирської міської ради щодо надання дозволу КП «Житомирводоканал» на збільшення кредитного договору на 3 454 920,09  дол. США та внести зміни до рішення міської ради від 25.05.2017 №645 «Про внесення змін до рішення міської ради від 18.06.2014 №696 «Про надання дозволу комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради на укладання субкредитного договору з Міністерством фінансів України під гарантію Житомирської міської ради», - у своїй доповіді зазначив директор Андрій Нікітін.

Дане питання також буде розглянуто і на інших депутатських комісіях у ході підготовки до другої сесії міської ради 8-го скликання.

Нагадаємо, що на першій сесії 8-го скликання було затверджено склад комісій, а розпорядження про скликання сесії міський голова підписав 07 грудня.