1.Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.
Документація розробляється на підставі рішення міської ради від 20.06.2019 р. № 1499 Про надання дозволу на розроблення детального плану території, з метою більш ефективного використання земельної ділянки S=0,3559 га з к.н. 1810136600:04:017:0019.
Мета розроблення:
Документація розробляється у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92 «Планування і забудова міських і сільських поселень», «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів», ДБН Б.1.1.14-2012 „Склад та зміст детального плану території”, ДБН Б.2.2-12:2018 "Планування і забудова територій" з урахуванням матеріалів діючої містобудівної документації.
2. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації:
Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.
Розробник: ТОВ ТАМ «АРХ-Студіо».
Фінансування розроблення документації здійснюється за кошти осіб, зацікавлених у наявності містобудівної документації на місцевому рівні для здійснення інвестиційної діяльності.
3. Інформація про місце і можливість ознайомлення з матеріалами.
З документацією з 25.12.2020 р. можливо буде ознайомитися в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6.
Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення за адресою:10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6, [email protected].
4. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.
Час та місце проведення громадських обговорень:
25.01.2021 р. в приміщенні Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради, м. Житомир, вул. Покровська, 6.
Пропозиції (згідно із п.7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України) приймаються від:
1) повнолітніх дієздатних фізичних осіб, які проживають на території, щодо якої розробляється документація;
2) юридичних осіб, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розробляється документація;
3) власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжних з нею територіях;
4) представників органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народних депутатів України, депутатів міської ради.
Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 вищезгаданого Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"( 3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.