Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбулася соціальна акція «Різдво в коробці»

04.01.2021
У Житомирі відбулася соціальна акція «Різдво в коробці»

Сьогодні, 4 січня, в Житомирській міській раді відбулася соціальна акція «Різдво в коробці» - спільний проєкт YMCA Kyiv, Благодійного фонду «Карітас-Житомир» та Житомирського міського центру соціальних служб міської ради. Захід є продовженням Новорічно-різдвяних вітальних акцій у місті.

Небайдужі люди зі всієї України стали чарівниками для 50 маленьких житомирян із сімей у складних життєвих обставинах. Завдяки їх добрим і теплим серцям діти отримали іменні подарунки від «таємного Санти» із врахуванням їх особистих побажань – іграшки, солодощі канцелярське приладдя, предмети одягу та особистої гігієни.

Найкращий спосіб створити святковий настрій – це подарувати свято іншим, особливо тим, хто найбільше потребує підтримки та допомоги. Нехай щирі дитячі емоції та радість від доброї справи зігрівають благодійників увесь рік!

Нагадаємо, у грудні 2019 року в Житомирі новорічно-різдвяні привітання та подарунки отримали підопічні Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну» та маленькі пацієнти Дитячої лікарні імені В.Й. Башека.