Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Міський голова створив робочі групи задля обговорення планів реконструкції міста

02.02.2021
Міський голова створив робочі групи задля обговорення планів реконструкції міста

Своїм розпорядженням Сергій Сухомлин створив робочі групи, що мають опрацювати концепцію реалізації міських проєктів. У планах  - капітальний ремонт  вул.Небесної Сотні (площа Житній ринок – вул.Житній базар), вул.Бориса Лятошинського та двох парків.

«Усі робочі групи створюються для того, щоб комплексно підійти до питань реконструкції та ремонту. До складу робочих груп включені представники КП «Житомирводоканал», КП «Житомиртеплокомуненерго»  та інші профільні представники структурних підрозділів міської ради. Це дуже важливо - усім комплексно розробити план заходів  та проаналізувати можливі видатки», - зауважив радник міського голови Олександр Черняхович.

Він також наголосив, що у найближчому майбутньому заплановано реконструкцію вулиці Небесної Сотні, а саме розширити прохід для містян, відкрити старовині фасади будівель по вулиці у частині де зараз знаходяться  МАФи продавців квітів. Планується удосконалити зовнішній вигляд даної ділянки. «Ми пропрацювали з продавцями квітів, отримали їхнє попереднє схвалення. Також у планах впорядкувати проїзд для транспорту по вулиці Лятошинського».

«Щодо реалізації проєктів реконструкції Гідропарку у Житомирі, там заплановано розміщення об’єктів фізичної культури і спорту та реконструкції території КП «Парк» міської ради за адресою Старий Бульвар, 34 з придбанням і встановленням дитячих атракціонів».  

«Варто зауважити, що у нас є незавершений ремонт дорожнього покриття та капітальний ремонт тротуарів по вул.Театральній (вул.В.Бердичівська – вул.Київська), цього року ми плануємо повернутися до цього питання», - розповів Олександр Черняхович.