Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Італійська компанія побудує в промисловій зоні Житомира фабрику з виробництва товарів для тварин

29.03.2021
Італійська компанія побудує в  промисловій зоні Житомира фабрику з виробництва товарів  для тварин

Незабаром італійська компанія розпочне будівництво фабрики в промисловій зоні Житомира, на території  колишнього заводу хімволокна. Рішення  щодо затвердження документації із землеустрою та надання права користування зазначеною земельною ділянкою  прийнято сьогодні, 29 березня, під час шостої позачергової сесії Житомирської міської ради.

Компанія  «Ферпласт-Україна» присутня на  українському ринку з 1999 року. Кажуть, задоволені  своєю  роботою в Україні. Презентуючи сьогодні  інвестиційний проєкт депутатам міської ради, представник італійської компанії зазначає,  що впродовж двох років  планують інвестувати 10 млн євро та впровадити технології  виробництва зі Словаччини.

Спочатку товари для тварин виготовлятимуть з металу, деревини та пластику, пізніше хочуть впровадити технологію роботи зі склом. «Ми довіряємо надійності та працездатності українських працівників,  хочемо впровадити тут також  технологію роботи зі склом – виробництво акваріумів», - каже  інвестор, наголошуючи, що всі матеріали та сировину (деревину, поролон, залізо, пакувальний матеріал тощо)  підприємство закуповує в Україні.

Майбутня фабрика  на вулиці Промисловій  будуватиметься українськими працівниками за європейськими технологіями. Інвестор каже: обладнання для фабрики вже закуплено, і будівництво хочуть  розпочати вже в  жовтні.