Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомиряни віком 65+ можуть долучитися до занять зі скандинавської ходьби

09.04.2021
Житомиряни віком 65+ можуть долучитися до занять зі скандинавської ходьби

У Житомирі організовують «Майстерню активного та здорового довголіття». Проєкт передбачає проведення з людьми старшого віку та особами з інвалідністю віком старше 65-ти років безоплатних занять скандинавської ходьби. Його ініціатори - ГО  «Територія здоров’я, краси та успіху» та департамент соціальної політики міської ради.

«З місцевого бюджету  фінансова підтримка складає 5 тисяч гривень. Це, звичайно, не всі витрати, які передбачені цим проєктом, і значну суму витрат бере на себе громадська організація», - розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Краснопір.

Голова ГО «Територія здоров’я, краси та успіху» Ірина Снігурівська  каже:  «Важливо включити рухову активність у повсякденне життя людей похилого віку. Це сприяє зміцненню імунітету і допомагає зберегти позитивний настрій у непростий для всіх час».

Тренування проводитимуться на безоплатній основі в малих групах на свіжому повітрі з дотриманням усіх протиепідемічних норм.

Спортивне спорядження надасть організатор. А по завершенню проєкту його учасники отримають інформаційні матеріали, аби кожен мав змогу продовжувати фізичну активність  вдома.

Всі, хто бажає, взяти участь у «Житомирській майстерні активного та здорового довголіття», можуть заповнити анкету тут.