Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Засідання депутатської групи з гендерних питань "Рівні можливості"

12.04.2021
Засідання депутатської групи з гендерних питань
9 квітня відбулося засідання депутатської групи з гендерних питань "Рівні можливості" Житомирської міської ради. Метою  зустрічі було інформування членкинь та членів депутатської групи з практичними напрацюваннями  Житомирської міської ради у 2016-2020 рр. у сфері реалізації державної гендерної політики.  
 
Депутати і депутатки разом з головою депутатської групи з гендерних питань "Рівні можливості" Людмилою Янушевич ознайомились з результатами роботи Управління у справах сім'ї молоді та спорту Житомирської міської ради як координатора роботи з реалізації політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, зокрема реалізованими проєктами та ініціативами, виданою методичною літературою з гендерних питань, інституційним механізмом на рівні громади, станом справ щодо включення гендерних аспектів до прогнозних та програмних документів громади тощо. 
 
Про реалізовані проєкти, проведені  дослідження та заходи розповіла Ірина Ковальчук, очільниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради.  Окрім інформації про напрацювання у сфері гендерної рівності в місті, члени та членкині депутатської групи з гендерних питань дізналися про місце досвіду Житомира у контексті реалізації гендерної політики  на всеукраїнському рівні. Про це розповіла Світлана Євченко, гендерна експертка, головна спеціалістка Управління у справах сім'ї, молоді і спорту Житомирської міської ради. Фахівці  кажуть, що дана зустріч сприятиме подальшій ефективній роботі депутатської групи з гендерних питань, співпраці представницьких та виконавчих органів Житомирської міської ради, а також формуванню гендерної культури та компетенцій для  реалізації людиноорієнтованих  місцевих політик.