Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Віктор Клімінський: не забуваймо про безпеку та здоров’я під час Великодніх свят!

27.04.2021
Віктор Клімінський: не забуваймо про безпеку та здоров’я під час Великодніх свят!

Наприкінці тижня християни східного обряду відзначатимуть Великдень. Другий рік поспіль святкові богослужіння проводитимуться з урахуванням карантинних вимог.

Аби обговорити особливості організації святкових богослужінь в умовах карантинних обмежень, секретар міської ради Віктор Клімінський зустрівся з представниками релігійних організацій житомирської громади.

 «Незалежно від того, до якого рівня епідбезпеки потрапить Житомир, ми всі повинні враховувати можливі ризики і дотримуватися дистанції та  за  можливості залишатися вдома й уникати скупчень», - наголошує  секретар міської ради. - Людям похилого віку, з хронічними хворобами МОЗ рекомендує утримуватися від відвідування храмів та освячувати святкові кошики на свіжому повітрі біля храму».

Переглянути Великодню службу кожен зможе і вдома. Для цього буде організовано  онлайн-трансляцію зі Свято-Михайлівського кафедрального собору (телеканал Союз-TV) та зі Спасо-Преображенського кафедрального собору (телеканал «СК1»).

Також секретар міської ради нагадав про шкоду довкіллю від використання та утилізації штучних квітів і про необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців громади про використання живих квітів  під час поминальних днів.