Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

«Треба чути бізнес…», - Сергій Сухомлин про інвестиції та економічну привабливість Житомира

25.05.2021
«Треба чути  бізнес…», - Сергій Сухомлин про інвестиції та економічну привабливість Житомира

«Коли ми говоримо про інвестиції,  треба слухати бізнес, що їх турбує та що потрібно забезпечити, аби вони захотіли інвестувати в регіон», - каже міський голова Сергій Сухомлин  під час  засідання обласної ради з питань залучення інвестицій.

 Згідно з рейтингом BRDO, у 2020 році Житомирщина лідирує за інвестиційною привабливістю та визнана найкомфортнішою для ведення бізнесу. Однак міський голова наголошує:   не завжди бізнес може подолати всі перепони на шляху до відкриття підприємства в українських регіонах.  Як приклад наводить  компанію  «Ферпласт»: місто надало земельну  ділянку для будівництва  заводу в Житомирі, та для цього  довелось пройти 8 судових інстанцій. До кінця року у Житомирі  буде збудовано завод з виробництва товарів для тварин та створено 600 робочих місць .

«Коли до мене приїздить потенційний інвестор, що б я йому не розповідав про переваги Житомира, він все ж дослухатиметься до іноземних фірм, які зможуть на прикладі розповісти, як тут працюється», -  продовжує міський голова.

Наразі  Житомир, область та народні депутати спільно працюють над запуском залізничного сполучення через Житомир. Йдеться про 20 потягів, в тому числі інтерсіті, які незабаром проходитимуть через Житомир.

 Те, що  державна влада дає фінансування на шляхопровід через Київське шосе, на думку міського голови, додає інвестиційної привабливості Житомиру в очах бізнесу.

«Вперше  завдяки підтримці Офісу Президента  ми отримали фінансування на злітно-посадкову смугу міського аеропорту. Наступного тижня починається будівництво сміттєпереробного заводу в Житомирі. Це все, навіть сьогоднішній старт проєкту «Поліцейський офіцер громади», показує бізнесу, що в Житомирі й області можна безпечно працювати», - резюмував Сергій Сухомлин.

З презентацією щодо економічного потенціалу Житомира можна ознайомитися тут.