Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Аварійні бригади працюють у посиленому режимі, щоб сьогодні мешканці міста були з водою, - Андрій Нікітін.

26.05.2021
Аварійні бригади працюють у посиленому режимі, щоб  сьогодні  мешканці міста  були з водою, - Андрій Нікітін.

25 травня о 17:00 сталася серйозна аварія на водоканалі: на насосній станції другого підйому стався збій у роботі автоматики, виник скачок тиску і як наслідок - 23 пориви водомереж.

Три аварійні бригади водоканалу оперативно ліквідували прориви на найбільш важливих ділянках міста – дюкер на вулиці Зеленій та на вулиці Космонавтів, 48а, адже від цього залежало водопостачання до трьох десятків багатоповерхових будинків.

На сьогоднішній ранок бригади продовжують працювати, аби ліквідувати ще 20 поривів. Без водопостачання залишаються 27 багатоповерхових будинків і 120 приватних, а також три дитячих садочки.

«До кінця дня ми плануємо оперативно відновити водопостачання та забезпечити повну ліквідацію поривів. Працюватимемо до повного виконання робіт, щоб всі мешканці нашого міста сьогодні були з водою», - каже директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін, показуючи один із 20 поривів на перехресті Західна/ Іона Павла II.

«Аварійна ситуація локалізовується  і силами комунальних підприємств. Вчора було проведено спеціальну нараду…  Максимально докладемо зусилля для відновлення благоустрою на цих всіх об’єктах. Також проводяться заходи щодо підвозу води. Наразі працюють два автомобілі, які  підвозять воду до тих будинків, у яких проблеми з водопостачанням», - каже заступник міського голови Олександр Шевчук.