Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Управлінням транспорту і зв’язку Житомирської міської ради розроблено проєкт регуляторного акту «Про організацію недискримінаційного доступу операторів та провайдерів телекомунікацій до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельно

02.06.2021

Управлінням транспорту і зв’язку Житомирської міської ради розроблено проєкт регуляторного акту «Про організацію недискримінаційного доступу операторів та провайдерів телекомунікацій до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності Житомирської міської територіальної громади та визначення плати за доступ». 

Прийняття рішення виконавчого комітету міської ради має на меті створення передумов для надання якісних телекомунікаційних послуг фізичним та юридичним особам, розширення їх мережі за допомогою використання елементів інфраструктури об’єктів доступу, а саме:

  • реалізація владних повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»;
  • врегулювання питання встановлення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів доступу;
  • визначення механізму організації безперешкодного та недискримінаційного доступу операторів та провайдерів телекомунікацій, уповноважених ними осіб до елементів інфраструктури об’єктів доступу;
  • організація контролю за дотриманням вимог законодавства щодо забезпечення на договірній основі безперешкодного доступу операторів та провайдерів телекомунікацій, уповноважених ними осіб, до елементів інфраструктури об’єктів доступу, правильністю обрахування плати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів доступу;
  • сприяння розширенню та розвитку телекомунікаційних мереж для задоволення потреб населення у телекомунікаційних послугах.

Проєкт регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу, звіт про базове відстеження розміщено на офіційному сайті Житомирської міської ради (https://zt-rada.gov.ua) в розділі «Підприємцям» - «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до вищевказаного проєкту регуляторного акту приймаються до 03.07.2021 року.

Контакти розробника проєкту регуляторного акту: майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, м. Житомир, email: [email protected], тел.: 48 11 99, 48 12 08.