Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Міська рада та школа «Всесвіт» підписали договір про наміри будівництва нового навчального корпусу

02.06.2021
 Міська рада та школа «Всесвіт»  підписали договір про  наміри будівництва нового навчального корпусу

Міський голова Сергій Сухомлин та представники школи «Всесвіт» підписали договір про наміри будівництва закладу освіти за адресою: провулок Річковий 12-в. Заклад будуватимуть в три етапи від отримання дозволу на початок підготовчих робіт по забудові до  проведення внутрішніх робіт, обладнання та введення  закладу освіти в експлуатацію.  

Згідно з договором  школі «Всесвіт» надано земельну  ділянку площею 0,7835 га  на провулку Річковому 12-в у постійне користування на час будівництва.  Після введення закладу освіти в експлуатацію та його державної реєстрації земельну ділянку передадуть у власність школи відповідно до вимог чинного законодавства.

Орієнтовна площа  чотириповерхової будівлі майбутнього освітнього закладу  -  7 000 м кв., і  розрахований він на 600 дітей.

«Попередні проєктні пропозиції ще будуть опрацьовуватись. Однак вже бачимо:  школа планується сучасною. Зараз школа працює в орендованій будівлі на околиці міста, діставатись — незручно. У  закладі навчається 200 дітей. Після будівництва власного приміщення кількість учнів школи "Всесвіт" зросте втричі! Заклад вже понад чверть століття показує гарний приклад навчання та виховання дітей на базі правильних цінностей», - каже міський голова Сергій Сухомлин.